zaslepka-nowa-sis Mam Prawo
awans

BEZPŁATNE SZKOLENIA

DLA OSÓB POZOSTAJĄCYCH BEZ ZATRUDNIENIA Z TERENÓW WIEJSKICH POWIATÓW KRAŚNICKIEGO, OPOLSKIEGO, HRUBIESZOWSKIEGO I WŁODAWSKIEGO

WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

3-miesięczny PŁATNY STAŻ 

1300 zł brutto za miesiąc  

AWANS - program aktywizacji zawodowej

 Serdecznie dziękujemy za udział w zajęciach w ramach projektu "AWANS" oraz zainteresowanie naszym szkoleniem. Obecnie trwają staże zawodowe w ramach projektu.

IDEA I CELE
ODBIORCY PROJEKTU
Projekt ma na celu dostarczenie kwalifikacji zawodowych i podniesienie zdolności do zatrudnienia, zwiększenie wiary we własne siły oraz motywacji do podjęcia pracy przez 144 osoby z terenów wiejskich powiatów kraśnickiego, opolskiego, hrubieszowskiego i włodawskiego.
144 osoby (102 kobiety i 42 mężczyzn) zamieszkałe na terenach wiejskich powiatów kraśnickiego, opolskiego, hrubieszowskiego i włodawskiego województwa lubelskiego, pozostające bez zatrudnienia (w tym bezrobotne) oraz osoby, które utraciły zatrudnienie z winy zakładu pracy.  Szczególnie zapraszamy również osoby z całego województwa lubelskiego, które utraciły pracę w okresie ostanich 6 miesięcy z przyczyn niedotyczących pracownika. Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia te będą przyjmowane poza kolejnością.
CO OFERUJEMY?
W RAMACH PROJEKTU ZAPEWNIAMY

  • PILOT WYCIECZEK – organizator turystyki z branżowym j. angielskim (168h szkolenia + 60h j. angielskiego). Szkolenie kończy się egzaminem państwowym na pilota wycieczek oraz egzaminem językowym.

  • PRACOWNIK BRANŻY HOTELARSKO-TURYSTYCZNEJ Z FOTOGRAFIĄ I GRAFIKĄ PREZENTACYJNĄ (120h bloku podstawowego + 60h zajęć z zakresu multimediów). Szkolenie kompleksowo przygotuje uczestników do pracy w biurze turystycznym, pionie marketingu hotelu, sanatorium.

  • BARMAN/ KELNER/ RECEPCJONISTA Z BRANŻOWYM J.ANGIELSKIM (140h + 60h branżowego j. angielskiego). Wszechstronne przygotowanie do podjęcia zatrudnienia na stanowiskach: kelner, barman, recepcjonista.

  • PRACOWNIK OCHRONY OSÓB I MIENIA Z LICENCJĄ I-GO STOPNIA (256h). Kurs przygotuje uczestników m.in. do pracy w ochronie, do zabezpieczania obiektów, prowadzenia dozoru.

 

 

  • 3-miesieczny staż, płatny 1300 zł  brutto miesięcznie
  • stypendium szkoleniowe wysokości 4 zł brutto za godzinę
  • wyżywienie (obiad + serwis kawowy)
  • zwrot kosztów dojazdów na szkolenie
  • podręczniki i materiały szkoleniowe

 

 

 

 

 

 

DOKUMENTY DO POBRANIA

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: tel/fax: 81 53 43 203, 81 53 43 200, 81 533 60 88, 81 533 60 93 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.