zaslepka-nowa-sis Mam Prawo
drogowskaz

BEZPŁATNE SZKOLENIE

DLA ROLNIKÓW I ICH DOMOWNIKÓW UBEZPIECZONYCH W KRUS

Z WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

PRAWO JAZDY KAT. C+E

z kwalifikacją wstępną na przewóz rzeczy

oraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną

DROGOWSKAZ DO ZATRUDNIENIA
IDEA I CEL ODBIORCY PROJEKTU
Głównym celem projektu jest poprawa zdolności adaptacyjnych pracowników i przedsiębiorstw do zmian zachodzących w gospodarce, zmniejszenie obszarów wykluczenia społecznego oraz rozwój wykwalifikowanej i zdolnej do adaptacji siły roboczej. Grupa docelowa projektu to 96 osób dorosłych (w tym 4 kobiety), rolników i ich domowników ubezpieczonych w KRUS, posiadających co najwyżej średnie wykształcenie, zamieszkałych na terenie województwa pomorskiego, którzy z własnej inicjatywy wyrażają chęć nabycia nowych kwalifikacji w charakterze kierowcy kat. C+E z kwalifikacją wstępną na przewóz rzeczy oraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną.
CO OFERUJEMY? W RAMACH PROJEKTU ZAPEWNIAMY
  • PRAWO JAZDY KAT. C+E (40h zajęć teoretycznych i 55h zajęć praktycznych)
  • KWALIFIKACJA WSTĘPNA NA PRZEWÓZ RZECZY (w części podstawowej 195 h zajęć teoretycznych, a w części specjalistycznej 65h zajęć teoretycznych, 16h zajęć praktycznych w ruchu drogowym i 4h zajęć praktycznych z jazdy w warunkach specjalnych)
  • KWALIFIKACJA WSTĘPNA PRZYSPIESZONA dla osób powyżej 21 roku życia (140h)
  • wyżywienie (obiad + serwis kawowy)
  • zwrot kosztów dojazdów na szkolenie
  • ubezpieczenie
  • podręczniki i materiały szkoleniowe

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: tel/fax: 81 53 43 203, 81 53 43 200, 81 533 60 88, 81 533 60 93 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.