zaslepka-nowa-sis Mam Prawo
dobre-kwalifikacje

BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA OSÓB PRACUJĄCYCH

Z WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

SYSTEM ZAOCZNY - ZJAZDY WEEKENDOWE CO 2 TYGODNIE

gwarantujemy NOCLEGI W HOTELU

Zakres szkolenia:
  • KADRY I PŁACE (zajęcia komputerowe z programem Symfonia)
  • FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ (zajęcia komputerowe z programem Symfonia)

IDEA I CEL ODBIORCY PROJEKTU
Głównym celem projektu jest podniesienie kwalifikacji zawodowych, podwyższenie poziomu umiejętności językowych uczestników projektu, wyrównanie dysproporcji w zakresie umiejętności komputerowych oraz zwiększenie ich zdolności do adaptacji na rynku pracy, a tym samym stworzenie możliwości rozwoju i polepszenie szans na awans zawodowy. Grupę docelową stanowią dorosłe osoby pracujące, zatrudnione na terenie województwa mazowieckiego w tym studenci zaoczni, osoby ze średnim wykształceniem oraz osoby które nie ukończyły studiów licencjackich lub magisterskich i z własnej inicjatywy (poza godzinami pracy) są zainteresowane nabyciem nowych, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji w zakresie finansów, księgowości, tematyki kadrowo-płacowej. 
CO OFERUJEMY? W RAMACH PROJEKTU ZAPEWNIAMY
Szkolenie składać się będzie z 2 modułów:
  • KADRY I PŁACE - 192 godziny szkolenia (w tym 112 godzin szkolenia zawodowego w wybranym module, w tym 32h zajęć teoretycznych+80h zajęć na komputerach z programem Symfonia, oraz 80 godzin zajęć z branżowego języka angielskiego). Uczestnicy poznają najważniejsze zagadnienia teoretyczne w zakresie wybranego przez siebie modułu. Dominować będą zajęcia praktyczne na dokumentach typu „case study”, praca na popularnych programach księgowych i kadrowo-płacowych.
  • FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ - 192 godziny szkolenia (w tym 112 godzin szkolenia zawodowego w wybranym module, w tym 32h zajęć teoretycznych+80h zajęć na komputerach z programem Symfonia, oraz 80 godzin zajęć z branżowego języka angielskiego). Uczestnicy poznają najważniejsze zagadnienia teoretyczne w zakresie wybranego przez siebie modułu. Dominować będą zajęcia praktyczne na dokumentach typu „case study”, praca na popularnych programach księgowych i kadrowo-płacowych.
  • noclegi w hotelu
  • wyżywienie (obiad + serwis kawowy)
  • zwrot kosztów dojazdów na szkolenie
  • ubezpieczenie
  • podręczniki i materiały szkoleniowe
DOKUMENTY DO POBRANIA

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie o spełnianiu warunków uczestnictwa w projekcie

Oświadczenie o zatrudnieniu

Ośiwadczenie o przetwarzaniu danych osobowych-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

tel/fax: 81 53 43 203, 81 53 43 200, 81 533 60 88, 81 533 60 93

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.